POZNAJ NASZE PRODUKTY

Nasza oferta skierowana jest dla prawdziwych mięsożerców, które karmione są według diety RAW /BARF. Znajdziecie u nas granulaty, mieszanki i całe elementy z różnych gatunków zwierząt- dostępnych jako 100% mięsa oraz wersje ze zmielonymi kośćmi, podrobami, warzywami. Mamy także rarytasy, takie jak szyje indycze i gęsie, kacze skrzydełka, żeberka jagnięce, ogony wołowe i tłuszcz barani. Dla zdrowia polecamy naturalne suplementy a na deser suszone gryzaki i smakołyki.


 

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

Mięsa oraz pozostałe elementy pochodzą od sprawdzonych, polskich producentów.  

 Na każdym produkcie znajduje się: informacja dotycząca nazwy produktu, lista wszystkich składników, datę produkcji , termin przydatności do spożycia, warunki przechowywania i przygotowania, dane producenta (w tym numer weterynaryjny) i numer referencyjny partii.

Wszystkie produkty są świeże, sprowadzane od lokalnych dostawców. Po szokowym mrożeniu, które wymaga bardzo niskich temperatur (co sprzyja zachowaniu najwyższych wartości odżywczych), produkty przywożone są do nas specjalnie przystosowanymi autami.

 

GRANULATY MIĘSNE/ MIESZANKI

Granulaty mięsne dostępne są w dwóch wariantach:

  • mięso 100%
  • mięso mielone z kością.

Forma granulatu jest bardzo poręczna- łatwo wydzielić porcję, bez rozmrażania całej kilogramowej paczki.

Granulaty mieszanki:

  • LIFETIME granulat bez kości
  • BEGINNING granulat z kością
  • SUPREME mieszanki mielonki z kością

LIFETIME I BEGINNING mają postać granulatu i różnią się od siebie dodatkiem lub brakiem kości. Mieszanki jedno główne źródło mięsa zawierają wołowinę, cielęcinę lub jagnięcinę. W każdej mieszance są podroby wołowe, warzywa i owoce oraz dodatek alg morskich.
SUPREME to mielonki mięsne z kością, podrobami i warzywami. W kilogramowym opakowaniu znajdują się 4 sztuki 250 gramowych porcji ( pakowanych jak kostka masła).

 
 

NATURALNE SUPLEMENTY

Organiczne dodatki żywieniowe Pokusa to skoncentrowane źródło antyoksydantów, witamin i składników mineralnych o wiele łatwiej przyswajalnych, niż ich syntetyczne odpowiedniki. Do produkcji użyto najwyższej jakości komponentów, nie ma tu miejsca na konserwanty.
Część suplementów stosuje się w ramach codziennej profilaktyki, są też takie, które muszą koniecznie znaleźć się w diecie z powodu chorób, predyspozycji danej rasy psa czy występujących dolegliwości.